Przeszukaj artykuły o każdym aspekcie korzystania z GetReview

Autor Adam Olejnik

Chcę wyświetlić opinie na stronie informacyjnej.


Na początek sprawdź, czy nasz kod wyświetla się na niej. Zrobisz to, otwierając źródło strony za pomocą kombinacji ctrl +U, a następnie szukając naszego kodu za pomocą skrótu klawiszowego ctrl +F i wpisując np.: getreview. Jeśli kod znajduje się na stronie, włącz wyświetlanie opinii, edytując kampanię i wskazując tę stronę w regułach wyświetlania aplikacji.

Jeśli nie znajdziesz tam kodu, na początek umieść go na stronie jako kod JS. Znajdziesz go w źródle strony (jak poprzednio), na której nasze opinie są wyświetlane. Skopiuj kod i wklej go w integracjach własnych. Przykładowy kod do skopiowania to:

<script> 
(function() { var s=document.createElement('script');s.src="//app.getreview.pl/widget/app.js";s.async=true; window.grw = {id:"XYZXY",lang:"pl",type:'shoper'};document.getElementsByTagName('body')[0].appendChild(s); })(); 
</script> 
<script type="text/javascript">


Ciąg znaków zamiast XYZXY podamy Ci na czacie.

Kolejnym krokiem jest umieszczenie w html strony, na której chcesz wyświetlić opinie kodu: <div id="gr-widget"></div> i poinformowanie nas o tym. Odblokujemy ich wyświetlanie na wskazanej stronie - jest to zabezpieczenie przed wyświetleniem Twoich opinii na innych stronach.

Kategorie: